JUMBO PRINT 

Hrebeňová väzba:


Hrebeňová väzba je úspešný a často používaný viazací systém. Umožňuje zhotoviť vysoko atraktívne produkty rôzneho typu a formátov. Má všetky prednosti elegantnej a profesionálnej väzby s dlhou životnosťou.. Vo výrobe používame veľkokapacitné profesionálne stroje a spotrebný materiál od renomovanej nemeckej firmy RENZ. Naše zariadenia umožňujú väzbu až do šírky 700 mm s palcovým výsekom pre nástenné kalendáre s háčikom. Ponúkame kompletný sortiment hrebeňovej väzby.


Produkty hrebeňovej väzby:

stolové a nástenné kalendáre
reklamné a firemné brožúry
výročné správy
katalógy
návody, manuály k zariadeniam
pracovné zošity

Formáty hrebeňovej väzby:

4:1, 3:1, 2:1, maximálna hrúbka produktu 28 mm.


Štandardné farby:

biela, čierna, strieborná matná, strieborná lesklá, bronzová
Na objednávku: červená, modrá, zelená, sivá, fluorescent yellow, metallicblue, green, red, gold


Háčiky na kalendáre:

Šírka 57 mm až 600 mm
Farba: biela, čierna, strieborná


V ponuke máme aj rôzne typy obálok na hrebeňovú väzbu až do formátu A4 v rôznych farbách: Transparentná bezfarebná a farebná priehľadná fólia, polypropylénová matná fólia, mechanicky veľmi odolná, kartón so štruktúrou kože, lesklý, jednostranne lakovaný kartón, kartón so štruktúrou plátna, hladký kartón s imitáciou mramoru.


Stojany k stolovým kalendárom vyrábame podľa požiadaviek zo 400 alebo 500 gr. lepenky bielo-šedej alebo šedo-šedej, bigovanie 3x, s možnosťou plnofarebnej ofsetovej tlače, potlače sieťotlačou,.alebo digitálnej plnofarebnej tlače na papier a následnej aplikácie na lepenku pri minimálnych množstvách.
 

 

 
   

© General Design - Alexander Klinko, 2007 All right reseved