JUMBO MUSIC


Duplikácia CD-R, DVD-R

Prepis - duplikácia CD-R prebieha na profesionálnych duplikačných zariadeniach pri rýchlosti prepisu 1:4 až 1:8. Štandardné CD-R a DVD-R so strieborným povrchom sú potlačené sieťotlačovou technológiou UV farbami Marabu. V ponuke máme aj tzv. Printable CD-R a DVD-R s bielym povrchom, ktoré umožňujú plnofarebnú digitálnu potlač na médiu pri minimálnych množstvách.


Formáty CD-R a DVD-R:

Naše zariadenia umožňujú prepis nasledovných formátov:
CD-R - AudioCD/ CD-DA, Mp3 /, CD+G, CD-ROM Mode 1 a Mode 2, CD-XA, CD Interactiv, CD+/Enhanced CD, Mixed Mode, Video CD, Super Video CD, Photo CD, Multi - Session CD, Game CD, CD-TEXT,  DVD-R - DVD5, DVD-Audio, DVD-Video, DVD-ROM


Balenie:

CD a DVD sú dodávané na čiernom tray-i v transparentných boxoch, alebo v tzv. singel boxoch a v klasických DVD boxoch. K dispozícii sú aj priesvitné alebo nepriesvitné farebné boxy a tray-e. Okrem štandardného balenia ponúkame viac druhov obalu na CD a DVD: papierové s okienkom a bez okienka, kartónové s možnosťou ofsetovej tlače, plastové z PP, PVC transparentné alebo matné pre jedno alebo viac CD a DVD.

Vyrobené CD a DVD dodávame kompletizované - vložené do boxov spolu s tlačovinami a zabalené do celofánu a balené po 50 ks v kartónových obaloch alebo podľa požiadaviek zákazníka.

Podklady:

Pri výrobe podkladov pre duplikáciu je veľmi dôležité dodržať technické špecifikácie pre master CD a DVD. V našom masteringovom štúdiu Vám z dodaných podkladov vyrobíme CD Master alebo DVD master/DVD authoring/ ktorý obsahuje všetky náležitosti potrebné k duplikácii CD-R a DVD-R /PQ kód, TRACK LIST a iné/ a zodpovedá kvalitatívnym požiadavkám. V prípade vlastnej realizácie podkladov pre výrobu si môžete stiahnuť potrebné informácie z našej stránky alebo sa poradiť s našimi pracovníkmi. 

 

 
   

© General Design - Alexander Klinko, 2007 All right reseved