JUMBO MUSIC


Lisované CD, DVD

V našej lisovni kladieme dôraz na vysokú kvalitu a rýchle dodacie termíny počas celého roka. Ponúkame Vám výrobu nasledovných formátov CD a DVD:


Formáty:

CD: CD-Audio, CD-ROM - formáty Mode1, XA, Mixed Mode, Video CD, CD Interactive, CD Extra, Photo CD, CD-Text a iné

DVD: DVD-5, DVD 9, DVD-10, DVD-Video, DVD-Audio a DVD-ROM a iné.

CD sa vyrábajú vo veľkostiach 120 mm a 80 mm, formátu vizitka malá /85mmx58mm – 30MB, veľká /85mmx68mm – 100MB/ a CD shape - CD vyrezávané do ľubovoľných tvarov.

Typ potlače na CD a DVD: sieťotlač, ofset

Balenie:

CD a DVD sú dodávané na čiernom tray-i v transparentných boxoch, alebo v tzv. singel boxoch a v klasických DVD boxoch. K dispozícii sú aj priesvitné alebo nepriesvitné farebné boxy a tray-e. Okrem štandardného balenia ponúkame viac druhov obalu na CD a DVD: papierové s okienkom a bez okienka, kartónové s možnosťou ofsetovej tlače, plastové z PP, PVC, transparentné alebo matné pre jedno alebo viac CD a DVD.

Vyrobené CD a DVD dodávame kompletizované - vložené do boxov spolu s tlačovinami a zabalené do celofánu a balené po 50 ks v kartónových obaloch alebo podľa požiadaviek zákazníka.

Podklady:

Pri výrobe podkladov na lisovanie je veľmi dôležité dodržať technické špecifikácie pre master CD a DVD . V našom masteringovom štúdiu Vám z dodaných podkladov vyrobíme CD Master alebo DVD master /DVD authoring/ ktorý obsahuje všetky náležitosti potrebné k lisovaniu CD a DVD /PQ kód, TRACK LIST a iné/ a zodpovedá kvalitatívnym požiadavkám lisovne. V prípade vlastnej realizácie podkladov pre výrobu si môžete stiahnuť potrebné informácie z našej stránky alebo sa poradiť s našimi pracovníkmi.

 

 

 

 

 

 
   

© General Design - Alexander Klinko, 2007 All right reseved